Home » Aktualności » XX Konferencja Studenckiego Ruchu Naukowego AGH

XX Konferencja Studenckiego Ruchu Naukowego AGH

W dniach 23-25 października 2015 w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim odbyła się XX Konferencja Studenckiego Ruchu Naukowego AGH. Podczas niej wszystkie Koła z naszej uczelni zdawały relację z efektów pracy nad projektami wykonywanymi w ramach programu Grantów Rektorskich 2015.

GEOFON reprezentowali m.in. Paulina Janusz, która wraz z przedstawicielami Koła Naukowego Geologów KIWON i Koła Naukowego Geodetów DALTHA zaprezentowała grant „Wielowarstwowa mapa GIS” oraz Maciej Barnaś, który opowiedział o projekcie „Poligon geofizyczny”. Obydwie prezentacje zostały bardzo dobrze przyjęte przez zgromadzoną publiczność.

Konferencja Studenckiego Ruchu Naukowego to nie tylko obowiązek rozliczenia się z grantów, ale również integracja. Była okazja zarówno do tańca, jak i wspólnego śpiewania czy żeglowania. Naszym przedstawicielom udało się nawiązać znajomości i kontakty z członkami innych kół, które być może w przyszłości zaowocują udaną współpracą.